فوم پاک کننده میل این موس لانکوم – LANCOME MIEL EN MOUSSE FOAMING CLEANSING MAKEUP REMOVER

فوم پاک کننده میل این موس لانکوم – LANCOME MIEL EN MOUSSE FOAMING CLEANSING MAKEUP REMOVER
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 5,600,000 ریال
دسترسی: موجود
نوع: مناسب انواع پوست
سازنده: لانکوم / LANCOME
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

این محصول از برند لانکوم، یک فوم پاک کننده صورت و آرایش پاک کن است که به لطف بهره مندی از ساختاری متشکل از عسل آکاسیا، پوست را به خوبی پاکسازی می کند و آلودگی های آن را برطرف می سازد.

به محض استفاده از این پاک کننده صورت، ساختار عسل مانند آن بر روی پوست ذوب می شود و از این طریق آرایش و آلودگی های پوستی را در خود حل می کند.

این پاک کننده همچنین پس از ترکیب شدن با آب، به فومی مخلمین و لطیف تغییر حالت می دهد و باقیمانده آرایش و آلودگی های پوستی را پاک می کند و در نهایت پاکی و لطافت را به پوست شما هدیه می کند. این محصول برای تمامی انواع پوست ها مناسب است.

 

مزایا:

·        پاکسازی روزانه پوست از آرایش و آلودگی های پوستی.

·        ایجاد لطافت در پوست و خوشبو نمودن آن.

·        پاکسازی پوست و ارمغان آور پوستی شاداب و درخشان.

·        مناسب برای تمامی پوست ها و امکان استفاده آسان.

 

نحوه استفاده:

برای استفاده از این محصول، پمپ اسپری آن را دو الی سه مرتبه بفشارید تا بافت عسل مانند آن بر روی نوک انگشتان تان قرار گیرد. سپس این محصول پاک کننده را بر روی پوست خشک صورت خود قرار دهید و آن را به آرامی بر روی پوست ماساژ دهید. توجه داشته باشید که از استفاده از این پاک کننده در ناحیه اطراف چشم ها خودداری نمایید.

با ماساژ دادن این محصول بر روی پوست، بافت آن به آرامی گرم می شود. پس از آن، به آن آب ولرم اضافه کنید تا ساختار عسل مانند آن به فومی لطیف تغییر شکل دهد و پوست را به خوبی پاکسازی کند. در نهایت، چشم ها را کاملا ببندید و صورت خود را با آب بشویید. در صورت تماس این پاک کننده با چشم ها، بلافاصله چشم های خود را بشویید. 

حجم: 200 میلی لیتر

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تصویر اضافه ای برای این کالا وجود ندارد.