درباره ما

فروشگاه نسیم عطر به مدیریت سهیل کاظمی با هدف معرفی محصولات آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، سلامتی، عطر و سایر کالاهای مرتبط شروع به کار کرده است.

امروزه با افزایش روز افزون تولیدکنندگان مطرح لوازم آرایشی و بهداشتی، قدرت انتخاب مشتری به شدت بالا رفته است. اما با توجه به اینکه هیچ فروشگاهی به طور فیزیکی، گنجایش تمامی این محصولات را نداشته و نیز هیچ فروشنده ای اطلاعات کاملی از تمامی محصولات موجود در فروشگاه خود ندارد و حتی در صورت داشتن اطلاعات، توضیح تک تک آنها، نیازمند صرف انرژی و زمان بسیار زیادی می باشد، بر آن شدیم تا یک مرجع جامع تخصصی ارزیابی ، مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی تولید داخل و خارج از کشور را بصورت یک فروشگاه اینترنتی در اختیار عموم قرار دهیم.

فروشگاه نسیم عطر خود را متعهد می داند با همراهی مشتریان و ثبت نظراتشان در فرآیند خرید و رعایت جایگاه بی طرفانه و حفظ امانت در درج اطلاعات واقعی کالا، بدور از هر گونه بزرگ نمایی یا کوچک نمایی تلاش نماید تا کاربران و مشتریان با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خریداری نمایند.

ما ارائه اطلاعات دقیق، درست و کامل را یک مزیت رقابتی برای خود می دانیم و سایت را براساس سه رکن زیر بنا نهادیم :

  1. انتخاب و معرفی بهترین برندهای دنیا
  2. ارائه اطلاعات کافی برای این فرآورده ها
  3. ارائه قیمت های دقیق و بروز

و در نهایت بستری فراهم نمودیم تا بتوانید بهترین های دنیا را از یک سایت معتبر خریداری نمائید.

درج نظر، انتقاد، پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات وب سایت امکان پذیر است و کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی خواهند نمود.